Protokół Konkursu Recytatorskiego im. Walentego Grabowskiego

opened book with ink feather tool - vector illustration

opened book with ink feather tool - vector illustration

ПРОТОКОЛ

Декламаторського конкурсу польської поезії ім. Валентина Грабовського

Під почесним патронатом Генерального Консула РП у Вінниці Томаша Олейнічака та проф.д-ра Кшиштофа Нарецкого Люблинського Католицького Університету ім. Іоанна Павла ІІ

Конкурс відбувся 18 квітня 2016 р. у Житомирі у  Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича (вул. Новий бульвар, 4) за сприянням Управління культури Житомирської обласної адміністрації, науково-методичного центру управління освіти Житомирської міської ради та Житомирської обласної Спілки поляків України. Взяли участь 73 учасника з Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей.

Журі у складі:

  1. Вікторія Ваховська, кандидат наук, вчитель польської мови.
  2. Кс. Ярослав Гіжицький, капелан поляків Житомирщини
  3. Яна Лясковська, докторантка КУЛ.
  4. Раїса Грабовська, дружина Валентина Грабовського.
  5. Валентина Бендерська, поетеса.
  6. Вікторія Лясковська -Щур, голова Житомирської обласної Спілки поляків України.

Признали нагороди:

Категорія 8-10 років

ГРАН – ПРІ

Ципоренко Аніта, Житомир,Театр Ляльок «Modern Pol», Польська суботньо-недільна школа при Житомирській обласній Спілці поляків України.

  1. Слободенюк-Сіра Валерія, Житомир, Житомирська міська гуманітарна гімназія №23

2. Галак Крістіна, м. Городок Хмельницької обл., Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з польською мовою навчання

3. Медвецкий Степан, Немирів, НВК №1.

3. Цмикова Валерія, Житомир, Польська суботньо-недільна школа при Житомирській обласній Спілці поляків України.

Відзначення:

  1. Тарас Гераймович, Коростень, ЗОШ №11, Коростенська міська Спілка поляків України.

Категорія 11-14 років

  1. Зеленюк Уляна, м. Городок Хмельницької обл., Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з польською мовою навчання

1. Огієнко Костянтин, Житомир, Польська суботньо-недільна школа при Житомирській обласній Спілці поляків України

2. Карпенко Яна, Ємільчине, Польська суботньо-недільна школа при культурно – освітньому Товаристві поляків ім. Яна Павла ІІ

3. Денисюк Олександра, Житомир, ЖМГГ №23.

3. Вітюк Діана, 14 років, Житомир, Польська суботньо-недільна школа при Житомирській обласній Спілці поляків України

Відзначення:

  1. Свідерська Марія-Єлена, Житомир, ЗОШ №30

2.Бойко Даніл, 12 років, Житомир, Житомирська міська гуманітарна гімназія №23.

  1. Суходольська Ірина, ЗОШ № 21,Житомир.
  2. Олександр Собченко, Житомир, ЗОШ №28.
  3. Софіко Мчедлідзе, 11 років, Коростишів, Польське товариство у м. Коростишеві, гуманітарна гімназія №5.
  4. Юхимчук Анастасія, 14 років, Коростень, ЗОШ № 11, Коростенська міська Спілка поляків України.
  5. Габрук Всеволод, 12 років, Житомир, Театр Ляльок «Modern Pol»

Категорія 15-17 років

  1. Заєць Таїсія, Ємільчине, Польська суботньо – недільна школи при культурно – освітньому Товаристві поляків ім. Яна Павла ІІ.
  2. Коваленко Катерина, Вінниця, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Вінницької Місцевої Ради.

2. Коротун Марія, Житомир, Польська суботньо-недільна школа при Житомирській обласній Спілці поляків України.

3. Наталія Коц, 16 років, Олевськ, Польська суботньо-недільна школа при Олевському районному відділі Спілки поляків України

3.  Зозуля Віра, Житомир, Загальноосвітня школа № 27 та Польська суботньо-недільна школа при Житомирській обласній Спілці поляків України

Відзначення:

  1. Зембицька Єлизавета, 16 років, Житомир, Загальноосвітня школа № 27, Польська суботньо-недільна школа при Житомирській обласній Спілці поляків України.