Lista uczestników II etapu

VI Konkursu Recytatorskiego im. Walentego Grabowskiego

Nazwisko , Imię Nauczyciel,

miasto,

organizacja

I
1. Roman Kornijenko Wiktoria Zubarewa

Polska Szkoła Sobotnio Niedzielna Im. I.J. Paderewskiego przy Żytomierskim Obwodowym ZPU

2. Elżbieta Kyjuta Natalia Zubarewa  Polska Szkoła Sobotnio Niedzielna Im. I.J. Paderewskiego przy Żytomierskim Obwodowym ZPU
3. Danilo Bezhevec

 

Башинська Марія

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 м.Житомира

4. Daria Bowtik Wiktoria Zubarewa Szkoła 27,  ŻOZPU
5. Pylyp Garmash

 

Башинська Марія

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 м.Житомира

6. Sofia Stibska Szkoła języka polskiego w Iwano-Franjiwsku

Sowiar Danuta

7.  

Sofia Szewczuk

 

Ходжаєва Ельвіра

Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 30

8. Wladyslav Petruk

 

Башинська Марія

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36 м.Житомира

9. Aleksiej Denysewicz Wiktoria Zubarewa

Modernpol, Polska Szkoła Sobotnio Niedzielna Im. I.J. Paderewskiego przy Żytomierskim Obwodowym ZPU

10.  

Anna Krot

 

Людмила Вольська

Суботньо-недільна школа

при польській громадській організації ім. А. Міцкевіча

11.  

Oleksandra Krot

 

Людмила Вольська, Суботньо-недільна школа

при польській громадській організації ім. А.Міцкевіча

12.  Tuluzakowa Barbara Inga Gołubiwska, Szkoła nr 8,
13. Maria Wigera Olga Czajkowska, Koziatyń
II grupa
14. Poliszczuk Wiktoria Olga Czajkowska, Koziatyń
15. Poliszczuk Wiktoria Olga Czajkowska, Koziatyń
16. Nieseniuk Miroslawa Olga Nieseniuk Żytomierski Kolegium Nr 34
17. Anita Cyporenko Natalia Zubarewa,   Polska Szkoła Sobotnio Niedzielna Im. I.J. Paderewskiego przy Żytomierskim Obwodowym ZPU
18. Bondarczuk Aleksandra Wiktoria Zubarewa,  Polska Szkoła Sobotnio Niedzielna Im. I.J. Paderewskiego przy Żytomierskim Obwodowym ZPU
19. Jan Kopetchuk Wiktoria Zubarewa, Modernpol,  Polska Szkoła Sobotnio Niedzielna Im. I.J. Paderewskiego przy Żytomierskim Obwodowym ZPU
20. Anna Gonczaruk Wiktoria Zubarewa,  Polska Szkoła Sobotnio Niedzielna Im. I.J. Paderewskiego przy Żytomierskim Obwodowym ZPU
  III grupa
21. Ola Baszynska Wiktoria Zubarewa, Polska Szkoła Sobotnio Niedzielna Im. I.J. Paderewskiego przy Żytomierskim Obwodowym ZPU
22. Wsewolod Gabruk Wiktoria Zubarewa,  Polska Szkoła Sobotnio Niedzielna Im. I.J. Paderewskiego przy Żytomierskim Obwodowym ZPU
23. Anna Majstrenko Башинська Марія, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36  м.Житомира
24. Kowal Daria Wiktoria Zubarewa, Polska Szkoła Sobotnio Niedzielna Im. I.J. Paderewskiego przy Żytomierskim Obwodowym ZPU
25. Zorina Hosyrowa

 

Башинська Марія

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №36

26. Zofia Kostrycia Wiktoria Zubarewa, Polska Szkoła Sobotnio Niedzielna Im. I.J. Paderewskiego przy Żytomierskim Obwodowym ZPU