DSC_2523Запрошуємо до участі у VIІІ Всеукраїнському диктанті «Я – пишу, Ти – пишеш, Ми – пишемо польською мовою!» у Житомирі.

Написання диктанту відбудеться 18 вересня 2021 року. Переможці диктанту “Майстер польської орфографії” будуть нагороджені пам’ятними призами.

Для участі учнів шкіл міста та суботньо-недільних шкіл в написанні диктанту з польської мови необхідно до 16 вересня подати заявку із зазначенням ім’я, прізвища, дати народження, номеру школи, класу, ім’я і прізвища вчителя, контактного телефону. Чекаємо на заявку (Положення та додатки додатково) до 16 вересня

Заявки подаються до ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України” за адресою м. Житомир, вул. Театральна 17/ 20 каб.111. тел. 0971998308, на електронну адресу: zpuzytomierz@gmail.com

lista uczestników dyktanda

Regulamin VIII Ogólnoukraińskiego Dyktanda z Języka Polskiego_2021

Усі охочі можуть взяти участь у Диктанті, через обмеження епідемії кількість учасників обмежена. Участь у Диктанті безкоштовна.

Організатори Диктанту – Фонд Свободи та Демократії та співорганізатор у м. Житомир – ГО «Житомирська обласна Спілка поляків України».

VIII Всеукраїнський польський диктант «Я пишу, ти пишеш, ми пишемо … польською» відбудеться у 13 містах України.

STOPKA_KPRM_2021_BEZ TLA_FINALNA inicjatywyVIII Ogólnoukraińskie Dyktando z Języka Polskiego „Ja piszę, Ty piszesz, My piszemy… po polsku” realizowane w ramach projektu „Biało-czerwone ABC. Wsparcie inicjatyw edukacyjnych uzupełniających edukację polskojęzyczną na Ukrainie” współfinansowanego ze środków pochodzących z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w 2021 roku.

www.zozpu.zhitomir.net