ПРОТОКОЛ III Декламаторського конкурсу польської поезії ім. Валентина Грабовського (2018 р.)

10

35Конкурс відбувся 17 березня 2018 р. у Житомирі в Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича (вул. Новий бульвар, 4) організатори: Житомирська обласна Спілка поляків України та Люблінський Католицький Університет Іоанна Павла ІІ.

 

Журі у складі:

  1. Проректор KUL проф. Івона Нєвядомська;
  2. Мирослава Старовєрова голова ГО “Вчителів польської мови”;
  3. Вікторія Білявська кандидат наук, Житомирський Державний Університет ім. І. Франка;
  4. Анна Халас проф. KUL;
  5. Раїса Грабовська, дружина Валентина Грабовського;
  6. Вікторія Лясковська – Щур, голова ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України”.

У ІІI Декламаторського конкурсу польської поезії ім. Валентина Грабовського взяли участь 54 учасників журі признали нагороди:

Категорія 10-13 років:

І. Ципоренко Аніта, Житомир, Польська суботньо-недільна школа ім. І.Я. Падеревського при ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України”; Євген Пилипчук,

І. Єлизавета Труш, Житомир, ЗОШ № 3

ІІ. Ілля Удовкін, Житомир, ЗОШ № 3

ІІІ. Маргарита Осовська, Польська суботньо-недільна школа ім. І.Я. Падеревського при ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України”;

ІІІ. Валерія Слободенюк – Сіра, Житомирська міська гуманітарна гімназія №23;

Відзначення:

  1. Боровицька Анастасія, Польська суботньо-недільна школа ім. І.Я. Падеревського при ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України”;
  2. Оксана Павличко, м.Житомир, Ліцей №25;
  3. Єлизавета Лук’яненко, Житомирська міська гуманітарна гімназія №23;
  4. Антоній Леус, Польська суботньо-недільна школа ім. І.Я. Падеревського при ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України”;
  5. Олександра Бондарчук, Польська суботньо-недільна школа ім. І.Я. Падеревського при ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України”;
  6. Наумов Максим, Польська громадська організація ім. Адама Міцкевича, Гімназія  №1 ім. Лесі Українки м. Новоград – Волинськ.
  7. Олександра Мініч, м.Житомир, ЗОШ № 5;

Категорія 14-15 років:

ІІ. Маргарита Рижкова, суботньо-недільна школа ім. І.Я. Падеревського при ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України”;

Категорія 16-17 років:

І. Огієнко Костянтин, Житомир, Польська суботньо-недільна школа при ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України”;

ІІ. Марія Демянюк, Польська суботньо-недільна школа при ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України”;

ІІІ. Вероніка Олєйнікова, Польська суботньо-недільна школа при ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України”;

Відзначення:

  1. Нікіта Хоменко, Житомир, Польська суботньо-недільна школа при ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України”;
  2. Данил Бойко, Житомирська міська гуманітарна гімназія №23;
  3. Олександра Княжевська, Польська суботньо-недільна школа при ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України”;
  4. Софія Ярмолицька, Польська суботньо-недільна школа при ГО “Житомирська обласна Спілка поляків України”;

ВІТАЄМО переможців!

www.zozpu.zhitomir.net

 

1 2 3 4 5 6 7 8 a 8 9 10 11 12 13 14 15 17 18 19 20 21 22 23 a ogijenko 1 miejsce 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37