Запрошуємо на свято Незалежності Польщі у Житомирі

2020 DN Zytomierz

День Незалежності Польщі у Житомирі

Програма святкування незалежності в Житомирі різноманітна. Включає месу в соборі св. Софія в намірі Батьківщини, покладання квітів та запалення свічок (пам’ятки в Житомирі), спільне виконання Мазурки Домбровського, майстер-класи, частування смачними круасанами Святого Мартіна, конкурси та концерт “За нашу і вашу свободу!” on- line за участю польських колективів Koroliski, Dzwoneczkі, ModernPol та солістів Наталії Зубаревої та Аніти Ципоренко.

2020 DN ZytomierzВарто згадати, що 100 років тому в соборі св. Софії у Житомирі відбулася меса за участю польських та українських солдатів та верховного головнокомандувача Юзефа Пілсудського

Організаторами заходу є Житомирська обласна Спілка поляків України та Інформаційно-освітній центр Люблінського Католицького Університету.

Działanie jest realizowane w ramach projektu Fundacji Wolność i Demokracja finansowane ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, заходи відбудуться з дотриманням правил епідемічної безпеки, просимо дотримуватися безпечної дистанції

www.zozpu.zhitomir.net